Nowy koszyk 0 PLN

Bundle - FiberMASTER Quad OTDR + FiberMASTER Sonda inspekcyjna video + Akcesoria + Sapphire CarePlan 3 Years (FMQ-OTDR-KIT)

Kod producenta: FMQ-OTDR-KIT-3Y
  • Nowość
Dostępność: 3 – 5 dni
40 700,75 PLN
brutto
33 090,04 PLN
netto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
Kpl.
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę

  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Do pobrania
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

BUNDLE - Zestaw Prmocyjny firmy TREND Networks (FMQ-OTDR-KIT)

FiberMASTER Quad OTDR (R240-QIP) + Sonda inspekcyjna video FiberMASTER (R240-VIP) + Akcesoria: 2 x Kabel rozbiegowy OM3, 150m, SC-SC (R240-ML-SCSC), 2 x Kabel rozbiegowy OM3, 150m, SC-LC (R240-ML-SCLC), 2 x Kabel rozbiegowy SM G.657 A1, 150m, SC-LC (R240-SL-SCLC), 2 x Kabel rozbiegowy SM G.657 A1, 150m, SC-SC (R240-SL-SCSC) + Sapphire CarePlan 3 Lata (SCP3YFM-Q)

 

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23%
  • Symbol
    FMQ-OTDR-KIT-3Y
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Bundle - FiberMASTER Quad OTDR + FiberMASTER Sonda inspekcyjna video + Akcesoria + Sapphire CarePlan 3 Years (FMQ-OTDR-KIT)
star star star star star