Nowy koszyk 0

Czytniki zbliżeniowe marki HID - NOWOŚĆ w naszym sklepie

Czytniki zbliżeniowe marki HID - NOWOŚĆ w naszym sklepie

Czytniki zbliżeniowe marki HID

Teraz w naszym sklepie internetowym, nowa oferta czytników zbliżeniowych marki HID, które dominują na światowym rynku kontroli dostępu i płatności bezgotówkowych zapewniając użytkownikom:

  • Wysoki poziom bezpieczeństwa,
  • Wysoką jakość i niezawodność wykonania,
  • Wygodę w użyciu.

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na ich łatwość integracji z istniejącymi systemami. Dzięki temu stanowią doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą zwiększyć poziom bezpieczeństwa w swoich obiektach, a także dla osób indywidualnych, które cenią sobie wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

W ofercie sklepu posiadamy:

  • Czytniki kart zbliżeniowych iClass/ Prox (łączące kilka technologii),
  • Czytniki kart zbliżeniowych iClass/iClass SE - 13,56 MHz,
  • Czytniki kart zbliżeniowych Signo,
  • Czytniki dalekiego zasięgu UHF

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego czytnika zbliżeniowego marki HID, który spełni Państwa potrzeby. Zachęcamy również do zapisania się na nasz newsletter, aby otrzymywać informacje o najnowszych produktach i promocjach w naszym sklepie internetowym.

Vemco Sp. z o.o. - Autoryzowany dystrybutor produktów HID na Polskę

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Osoby do kontaktu: 

Ilona Żurawska
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 094
e-mail:i.zurawska@e-vemco.pl
 


Zapraszamy do poznania urządzeń w naszym sklepie internetowym e-vemco.pl

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.