Nowy koszyk 0

Encircled Flux 50/125 Kabel SC-SC (R164050)

Kod producenta: R164050
Dostępność: 3 – 5 dni
4 013,69
brutto
3 263,16
netto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
Ilosć musi być nie większa niż 999999
SZT
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę

  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Encircled Flux 50/125 Kabel SC-SC - FT III/IV firmy TREND Networks (R164050)

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23,00%
  • Kod EAN
    783250775156
  • Symbol
    R164050
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.
star star star star star