Nowy koszyk 0

Teraz nagrody od TREND Networks

Teraz nagrody od TREND Networks

Teraz NAGRODY od TREND Networks

"Lojalność, na której możesz polegać. Czas przejść na niebieskie"

Kup certyfikator okablowania LanTEK IV-S (dowolny model, również w pakietach) i otrzymaj przydatne, darmowe nagrody:

tester VDV II Pro z Chmurą, lokalizator kabli, adapter MPTL Cat.6, adapter MPTL Cat.6A oraz parę wymiennych złącz do adapterów Permanent Link. Nagrody mają wartość 2 025 EUR.

LUB

tester transmisji SignalTEK NT (bez zestawów wkładek do pomiaru światłowodów). Wartość nagrody: 2 090 EUR.

 

Kup reflektometr FiberMASTER Quad OTDR i otrzymaj w prezencie miernik mocy FiberMASTER do pomiaru okablowania jednomodowego i wielomodowego. Wartość nagrody 1 395 EUR

 

Kup tester przepustowości SignalTEK 10G FT lub SignalTEK 10G Pro i odbierz przydatne darmowe nagrody: Zestaw światłowodowy 10GbE MM 850nm (2 komplety) oraz 12 jednostek zdalnych. Wartość nagród 500 EUR.

 

Kup tester transmisji danych SignalTEK NT i otrzymaj w prezencie zestaw światłowodowy GbE SX (2 komplety). Wartość nagrody 360 EUR.

Promocja obowiązuje od 1 października 2023 do 31 stycznia 2024 roku. Prezenty mogą być odbierane tylko przez użytkowników końcowych. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami i ofertami.

Jak otrzymać nagrodę?

Dokonaj zakupu dowolnego objętego promocją urządzenia w firmie VEMCO, zarejestruj zakup na europejskiej stronie producenta pod adresem promo.trend-networks.com, wypełnij krótką ankietę i czekaj na przesyłkę.

Do rejestracji zakupu urządzenia wymagane jest przedstawienie kopii faktury wystawionej przez firmę VEMCO.

Regulamin i warunki promocji dostępne są na stronie promo.trend-networks.com

Promocja obowiązuje od 01 października 2023 do 31 stycznia 2024. Podane ceny są cenami netto.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Osoby do kontaktu: 

Przemysław Iskra
tel. 58 770 91 51
mob. +48 695 601 069
e-mail:p.iskra@e-vemco.pl
Bartłomiej Perwejnis
tel. 58 770 91 50   
mob. +48 695 601 077  
e-mail: b.perwejnis@e-vemco.pl


Zapraszamy do poznania urządzeń z oferty promocyjnej w naszym sklepie internetowym e-vemco.pl

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.