Nowy koszyk 0 PLN

Katalogi produktów dostępnych w sklepie e-vemco.pl.

TREND NETWORKS specjalizuje się w przyjaznych dla użytkownika rozwiązaniach, które pomagają technikom na całym świecie instalować i testować sieci, kable do transmisji danych, Ethernet, instalacje CCTV, PROFINET, PoE i inne. Mierniki kabli miedzianych i światłowodowych weryfikują i certyfikują okablowanie strukturalne, testery sieciowe wskazują i rozwiązują problemy z siecią, a inne specjalistyczne narzędzia sprawiają, że instalacja i konserwacja urządzeń i okablowania Ethernet jest prostsza niż kiedykolwiek. TREND Networks, z nowym motto" Polegaj na nas" dąży do lepszego odzwierciedlenia swojej wizji, misji, celów i pozycji, jako partnera stawiającego na innowacje oraz dostarczającego klientom niezawodny sprzęt i wsparcie.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 8+ to najnowszy i najwyższy model w ofercie firmy INNO Instrument. Przeznaczona jest do prac z sieciami FTTx, pozwala na łatwe i szybkie łączenie dwóch włókien oraz duże zminimalizowanie strat w porównaniu do innych metod łączenia. Cechą charakterystyczną urządzenia jest wbudowany moduł WiFi oraz dedykowana aplikacja z filmami szkoleniowymi. Filmy instruktażowe pomagają uzyskać najlepsze wyniki w montażu spawów, są pomocne w zarządzaniu spawarką i jej danymi, a także pokazują jak generować raporty.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 7 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Charakterystyczny dla tego urządzenia jest współczynnik powiększenia obrazu o największej dostępnej na rynku wartości wynoszącej 520x. Dodatkowo, spawarka wykorzystuje zaawansowany system DACAS (Digital Analysis Core Alignment System - system centrowania do rdzenia oparty o cyfrową analizę obrazu), dzięki któremu zwiększamy nie tylko precyzję spawu, ale też uzyskujemy niższe straty mocy wynikające z takiego połączenia.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 6S firmy INNO Instrument jest najbardziej popularnym modelem wśród spawarek tej firmy. Przeznaczona do prac z przełącznicami światłowodowymi oraz sieciami FTTx, pozwala na łatwe i szybkie łączenie dwóch włókien oraz duże zminimalizowanie strat w porównaniu do innych metod łączenia. Spawarka posiada 5 calowy kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, z dotykowym ekranem, wyświetlany obraz może być powiększony do wartości przybliżenia wynoszącej 520x. Przyjazny dla użytkownika interfejs (GUI) gwarantuje wyjątkowy komfort pracy. Menu urządzenia jest niezwykle intuicyjne i pozwala na sprawne rozpoczęcie pracy bez skomplikowanej konfiguracji wstępnej.

Pobierz katalog

Firma Nexans, producent okablowania strukturalnego, rozwiązań dla miedzi i światłowodów. Firma oferuje pełen zakres asortymentu kategorii 7A/ 8 linii LANmark - gniazda GG45 do 2000MHz, kable instalacyjne, panele krosowe, kable krosowe i przyłączeniowe, gniazda natynkowe, podtynkowe kat. 6/6A, oraz okablowanie światłowodowe LANmark-FO OS2, OM3, OM4. Uzupełnienie oferty stanowi linia produktów LANmark Maritim, z certyfikowanym gniazdem GG45, specjalistycznymi kablami dedykowanymi dla rozwiązań morskich. Producent oferuje również unikatową darmową usługę dla standardowych instalacji sieciowych LANmark kategorii 6/ 6A dostępną dla wszystkich instalatorów. Teraz 25 letnia gwarancja dostępna ON-LINE "od ręki", bez długich i skomplikowanych procedur, bez specjalnych szkoleń, dostosowana do potrzeb odbiorcy.

Pobierz katalog

Firma LEONI, producent okablowania strukturalnego: kabli instalacyjnych, paneli krosowych, kabli krosowych i przyłączeniowych, gniazd natynkowych, podtynkowych oraz okablowania światłowodowego. W ofercie firmy linia produktów MegaLine® Connect100 – jeden system okablowania, który zapewnia wybór wszystkich kategorii dzięki wymiennym modułom kat. 6A, 7A, 8. Otwarta architektura systemu Connect100 gwarantuje możliwość jego rozwoju do technologii aplikacji „jutra” wymagających szybkich transmisji przekraczających potencjał obecnie zdefiniowanych standardów. Prędkość transmisji do 40 Gbit/s zapewniają wkładki TERA i ARJ45 o doskonałej wydajności, nawet do 2GHz. Moduły pożądanej wydajności wybierane i wymieniane są w zależności od potrzeb użytkownika. Linia produktów LEONI MegaLine® Connect45 – gwarantuje wyjątkową wydajność i najwyższą jakość połączeń. Solidny, praktyczny i funkcjonalny system miedzianego okablowania strukturalnego Connect45 stanowi uniwersalne rozwiązanie dla: biur, przemysłu, hoteli, mieszkań, serwerowni i Data Center. Opracowana przez LEONI nowa innowacyjna technologia spełnia najbardziej rygorystyczne międzynarodowe normy. Idealny dla krótkich linii w Data Center, z komfortową opcją lokalizacji gniazd w oparciu o diody LED.

Pobierz katalog

Firma LEONI oferuje system okablowania światłowodowego, na który składają się kable światłowodowe z włóknami OM2, OM3, OM4 i OS2 w wykonaniach wewnętrznych, zewnętrznych i uniwersalnych jak również specjalistycznych, wzmacnianych, warstwowych, zbrojonych czy też o ognioodpornych, podtrzymujących swoją funkcjonalność przez 90 lub 120 minut podczas pożaru. System uzupełniają: patchcordy światłowodowe, pigtaile i multipatchcordy w bogatej konfiguracji złączy i o różnorodnym typie włókna, przełącznice światłowodowe i rozdzielnice przeznaczone do instalacji w szafach rackowych jak również punkty dystrybucyjne światłowodowe i naścienne szafki rozdzielcze.

Pobierz katalog

Dzięki rozwiązaniom DClink Plug&Play, LEONI oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, funkcjonalności i elastyczności okablowania nowoczesnych i przyszłościowych Centrów Danych. Produkty DClink zapewniają wysoką gęstość systemu/portów, a tym samym optymalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki DClink, po pierwsze, zarówno okablowanie światłowodowe, jak i miedziane można zainstalować w jednej jednostce rack, a zawarte w nich kable krosowe LC Uniboot mają maksymalną średnicę kabla 2,8 mm. Dzięki rozwiązaniom DClink, LEONI zapewnia wstępnie zmontowane, przetestowane i gotowe do podłączenia łącza transmisyjne, które wystarczy ułożyć, a następnie „wpiąć” we wstępnie zainstalowane ramy. Optymalna prostota obsługi zapewnia minimalny czas instalacji. Rozwiązania DClink Plug&Play umożliwiają również prostą migrację do 100 Gbit/s.

Pobierz katalog

Szafy serwerowe i teleinformatyczne firmy TECNOSTEEL do budowy sieci i rozwiązań dla okablowania strukturalnego. Nowe cechy konstrukcyjne dają możliwość obciążenia szafy do 1000 kg. Łatwy dostęp dzięki nowym zawiasom, które umożliwiają otwarcie drzwi pod kątem 270°. Konstrukcja Progress umożliwia bezpośredni dostęp do wszystkich jednostek U i punktów uziemiających zarówno po stronie drzwi, jak i po bokach. Nowa klamka posiada przycisk zwalniający dźwignię otwierającą, dzięki temu stała obecność klucza, który ma jedyną funkcję blokowania, jest zbędna. Wszystkie szafy Tecnosteel są oferowane w wielu standardowych konfiguracjach. Produkty Tecnosteel są projektowane i produkowane we Włoszech zgodnie z normą UNI EN ISO 9001 oraz międzynarodowymi normami produkcyjnymi. Zgodność CE uzyskano zgodnie z EN 62208.

Pobierz katalog

BladeShelter to marka, produktów i usług TECNOSTEEL dedykowana dla DataCentero niskim zużyciu energii, nawet w obecności wysokich obciążeń termicznych. Specyficzne produkty z najwyższej półki oraz zespół projektantów i techników zapewniają odpowiedź na potrzeby nowoczesnego centrum danych.

Pobierz katalog