Nowy koszyk 0 PLN

Katalogi produktów dostępnych w sklepie e-vemco.pl.

TREND NETWORKS specjalizuje się w przyjaznych dla użytkownika rozwiązaniach, które pomagają technikom na całym świecie instalować i testować sieci, kable do transmisji danych, Ethernet, instalacje CCTV, PROFINET, PoE i inne. Mierniki kabli miedzianych i światłowodowych weryfikują i certyfikują okablowanie strukturalne, testery sieciowe wskazują i rozwiązują problemy z siecią, a inne specjalistyczne narzędzia sprawiają, że instalacja i konserwacja urządzeń i okablowania Ethernet jest prostsza niż kiedykolwiek.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 8+ to najnowszy i najwyższy model w ofercie firmy INNO Instrument. Przeznaczona jest do prac z sieciami FTTx, pozwala na łatwe i szybkie łączenie dwóch włókien oraz duże zminimalizowanie strat w porównaniu do innych metod łączenia. Cechą charakterystyczną urządzenia jest wbudowany moduł WiFi oraz dedykowana aplikacja z filmami szkoleniowymi. Filmy instruktażowe pomagają uzyskać najlepsze wyniki w montażu spawów, są pomocne w zarządzaniu spawarką i jej danymi.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 7 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Charakterystyczny dla tego urządzenia jest współczynnik powiększenia obrazu o największej dostępnej na rynku wartości wynoszącej 520x. Dodatkowo, spawarka wykorzystuje zaawansowany system DACAS (Digital Analysis Core Alignment System - system centrowania do rdzenia oparty o cyfrową analizę obrazu), dzięki któremu zwiększamy nie tylko precyzję spawu, ale też uzyskujemy niższe straty mocy wynikające z takiego połączenia.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 6S firmy INNO Instrument jest najbardziej popularnym modelem wśród spawarek tej firmy. Przeznaczona do prac z przełącznicami światłowodowymi oraz sieciami FTTx, pozwala na łatwe i szybkie łączenie dwóch włókien oraz duże zminimalizowanie strat w porównaniu do innych metod łączenia. Spawarka posiada 5 calowy kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, z dotykowym ekranem, wyświetlany obraz może być powiększony do wartości przybliżenia wynoszącej 520x.

Pobierz katalog

Szafy serwerowe i teleinformatyczne firmy TECNOSTEEL do budowy sieci i rozwiązań dla okablowania strukturalnego. Nowe cechy konstrukcyjne dają możliwość obciążenia szafy do 1000 kg. Łatwy dostęp dzięki nowym zawiasom, które umożliwiają otwarcie drzwi pod kątem 270°. Konstrukcja Progress umożliwia bezpośredni dostęp do wszystkich jednostek U i punktów uziemiających zarówno po stronie drzwi, jak i po bokach. Produkty Tecnosteel są projektowane i produkowane we Włoszech zgodnie z normą UNI EN ISO 9001 oraz międzynarodowymi normami produkcyjnymi. Zgodność CE uzyskano zgodnie z EN 62208.

Pobierz katalog

BladeShelter to marka, produktów i usług TECNOSTEEL dedykowana dla DataCentero niskim zużyciu energii, nawet w obecności wysokich obciążeń termicznych. Specyficzne produkty z najwyższej półki oraz zespół projektantów i techników zapewniają odpowiedź na potrzeby nowoczesnego centrum danych.

Pobierz katalog

Okablowanie strukturalne MegaLine firmy KERPEN Datacom wyróżnia się wysoką wydajnością, trwałością oraz bezawaryjną pracą. Producent oferuje całą gamę komponentów do budowy sieci miedzianych: kable instalacyjne, system gniazd, kable przyłączeniowe.

Pobierz katalog

Okablowanie GigaLine to cała gama produktów światłowodowych firmy KERPEN Datacom Wysokiej jakości kable światłowodowe singielmodowe oraz multimodowe, przełącznice światłowodowe, rozwiązania do Data Center

Pobierz katalog