Nowy koszyk 0

Katalogi produktów dostępnych w sklepie e-vemco.pl.

TREND NETWORKS specjalizuje się w przyjaznych dla użytkownika rozwiązaniach, które pomagają technikom na całym świecie instalować i testować sieci, kable do transmisji danych, Ethernet, instalacje CCTV, PROFINET, PoE i inne. Mierniki kabli miedzianych i światłowodowych weryfikują i certyfikują okablowanie strukturalne, testery sieciowe wskazują i rozwiązują problemy z siecią, a inne specjalistyczne narzędzia sprawiają, że instalacja i konserwacja urządzeń i okablowania Ethernet jest prostsza niż kiedykolwiek.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 8+ to najnowszy i najwyższy model w ofercie firmy INNO Instrument. Przeznaczona jest do prac z sieciami FTTx, pozwala na łatwe i szybkie łączenie dwóch włókien oraz duże zminimalizowanie strat w porównaniu do innych metod łączenia. Cechą charakterystyczną urządzenia jest wbudowany moduł WiFi oraz dedykowana aplikacja z filmami szkoleniowymi. Filmy instruktażowe pomagają uzyskać najlepsze wyniki w montażu spawów, są pomocne w zarządzaniu spawarką i jej danymi.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 7 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń dostępnych na rynku. Charakterystyczny dla tego urządzenia jest współczynnik powiększenia obrazu o największej dostępnej na rynku wartości wynoszącej 520x. Dodatkowo, spawarka wykorzystuje zaawansowany system DACAS (Digital Analysis Core Alignment System - system centrowania do rdzenia oparty o cyfrową analizę obrazu), dzięki któremu zwiększamy nie tylko precyzję spawu, ale też uzyskujemy niższe straty mocy wynikające z takiego połączenia.

Pobierz katalog

Spawarka światłowodowa View 6S firmy INNO Instrument jest najbardziej popularnym modelem wśród spawarek tej firmy. Przeznaczona do prac z przełącznicami światłowodowymi oraz sieciami FTTx, pozwala na łatwe i szybkie łączenie dwóch włókien oraz duże zminimalizowanie strat w porównaniu do innych metod łączenia. Spawarka posiada 5 calowy kolorowy wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości, z dotykowym ekranem, wyświetlany obraz może być powiększony do wartości przybliżenia wynoszącej 520x.

Pobierz katalog

Szafy serwerowe i teleinformatyczne firmy TECNOSTEEL do budowy sieci i rozwiązań dla okablowania strukturalnego. Nowe cechy konstrukcyjne dają możliwość obciążenia szafy do 1000 kg. Łatwy dostęp dzięki nowym zawiasom, które umożliwiają otwarcie drzwi pod kątem 270°. Konstrukcja Progress umożliwia bezpośredni dostęp do wszystkich jednostek U i punktów uziemiających zarówno po stronie drzwi, jak i po bokach. Produkty Tecnosteel są projektowane i produkowane we Włoszech zgodnie z normą UNI EN ISO 9001 oraz międzynarodowymi normami produkcyjnymi. Zgodność CE uzyskano zgodnie z EN 62208.

Pobierz katalog

BladeShelter to marka, produktów i usług TECNOSTEEL dedykowana dla DataCentero niskim zużyciu energii, nawet w obecności wysokich obciążeń termicznych. Specyficzne produkty z najwyższej półki oraz zespół projektantów i techników zapewniają odpowiedź na potrzeby nowoczesnego centrum danych.

Pobierz katalog

Okablowanie strukturalne MegaLine firmy KERPEN Datacom wyróżnia się wysoką wydajnością, trwałością oraz bezawaryjną pracą. Producent oferuje kable kategorii 6/6A/7/7A/8 o różnym sposobie ekranowania, w klasach CPR: Dca, Cca, B2ca. System gniazd Connect100 w kategorii: 6A/7/7A/8.2 został stworzony z myślą o przyszłości, gotowy do 40 Gbit/s. System gniazd Connect45 Pro idealny dla biura/przemysłu/ domu, zapewniający prędkość transmisji do 10 Gbit/s.

Pobierz katalog

Okablowanie GigaLine to cała gama produktów światłowodowych firmy KERPEN Datacom Producent oferuje wysokiej jakości kable światłowodowe singielmodowe OS2 oraz multimodowe OM3/OM4/OM5. Kable dedykowane są do zastosowań wewnętrzynch/ zewnętrzynych oraz uniwersalne. Występują również w różnych klasach CPR z wysoką odpornością na ogień. Dostępność przełącznic światłowodowych w różnych konfiguracjach oraz rozwiązań do Data Center pozwala na kompleksowe zbudowanie wysokowydajnego systemu okablowania

Pobierz katalog