Nowy koszyk 0 PLN

LanTEK III 500 miernik certyfikacyjny kat. 6A/6/5E w programie TRADE-IN (TRADE161003)
Kod producenta: TRADE161003

  • Supercena
Dostępność: 3 – 5 dni

  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Do pobrania
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Miernik okablowania LanTEK III-500 firmy TREND Networks w programie TRADE-IN (TRADE161003)

Zamień dowolny certyfikator okablowania Kat. 5E (lub wyższy) na LanTEK III 500 MHz i oszczędź do 1300 EUR

LanTEK III 500 to miernik okablowania strukturalnego kategorii 6A(10GbE)/6/5E/5/3 oraz klasy ISO E A /E/D/C, umożliwia pomiary i certyfikację w paśmie od 1 do 500 MHz, obsługuje standardowe gniazda RJ45 oraz, przy użyciu dodatkowych adapterów pomiarowych, gniazda 110, 66, BIXX, M12, SUB-D, BNC. Tester LanTEK III-500 posiada IIIe poziom dokładności pomiaru niezależnie zweryfikowany przez laboratorium ETL.

Szybki zwrot inwestycji - KUP, POMIERZ, WYPOŻYCZ, ZARABIAJ! Mierniki LanTEK III stanowią doskonałą inwestycję. Dzięki niskim kosztom kalibracji oraz nowym wytrzymałym kablom pomiarowym z wymiennymi wtykami Użytkownik ma zapewniony komfort pracy bez ponoszenia wysokich kosztów eksploatacji urządzenia.

MIERNIK DOSTĘPNY RÓWNIEŻ W LEASINGU! - udostępniamy przykładowe kalkulacje.

Model miernika LanTEK III 500MHz umożliwia również pomiar i certyfikację okablowania światłowodowego po podłączeniu do testera światłowodowych adapterów pomiarowych FiberTEK III multimodowych (850/1300 nm) lub jednomodowych (1310/1550 nm).

Testery LanTEK III firmy TREND Networks zostały zbudowane na bazie modelu LANTEK drugiej generacji.

Dostępny model miernika LanTEK III-500 Funkcje

 Funkcje

LanTEK III - 500  

 Pasmo pomiaru

 1-500 MHz

 Poziom dokładności pomiarów
 (Niezależnie zweryfikowany przez ETL)

 IIIe

 Pomiar kat. 3/5/5E/6/ klasy ISO C/D/E

 +

 Pomiar kat. 6 A / klasy ISO E A

 +

 DualMODE-test

 +

 Testy kat. 6/ klasy ISO E z zapisami graficznymi 

1700

 USB port

 +

 Port szeregowy (dla usług serwisowych)

 +

 Komunikacja po miedzi i światłowodach

 +

 Wyświetlacz LCD - jednostka główna (DH) i zdalna (RH)

 +

 Komplet baterii litowo-jonowych

 +

 Testy sieci przemysłowych

 z adapterami Industrial Ethernet

 Testy kabli koncentrycznych

z adapterami COAX

 Certyfikacja światłowodów
 multi- i jednomodowych

z adapterami optycznymi
FiberTEK III

 Lokalizacja i analiza problemów
 okablowania strukturalnego

TDX/TDRL

 Przesył danych na urządzenia mobilne za pomocą 
 darmowej aplikacji Ideal AnyWARE

w zestawie USB Wi-Fi Adapter

Unikalne cechy testerów LanTEK III

Interfejs użytkownika w języku polskim,

 

Adaptery światłowodowe FiberTEK III - super szybki czas pomiaru i certyfikacji światłowodów,

  • Funkcja pomiaru kabli światłowodowych dostępna jest po podłączeniu do testerów LanTEK III światłowodowych adapterów pomiarowym FiberTEK III multimodowych (850/1300 nm) lub jednomodowych (1310/1550 nm),

Adaptery Permanent Link ze zintegrowanym kablem pomiarowym,

  • Zapewniają zmniejszenie czasu przestojów i obniżenie kosztów utrzymania miernika dzięki wymiennym wtykom RJ45 w kablach pomiarowych,
  • Adaptery Channel Link dostępne jako opcja z możliwością wykorzystania zwykłych patchcordów,

Nowoczesne baterie przemysłowe pozwalające na 18 godzin pracy bez przerw,

  • Rewolucyjna bateria litowo-jonowa umożliwia pracę w ponadprzeciętnym wymiarze godzin,
  • Bateria posiada dwa tryby ładowania gwarantujące najwyższą dostępną elastyczność,
  • 8 godzin - Zrównoważone ładowanie wewnątrz miernika LanTEK II,
  • 4 godziny - Szybkie ładowanie z zasilaczem bezpośrednio podłączanym do baterii,

Bezkonkurencyjna pojemność pamięci,

  • LanTEK III umożliwia zapis ponad 1700 testów kat. 6 / klasy ISO E wraz z wykresami graficznymi,
  • Tester obsługuje pamięć pendrive USB do 64 GB w formacie FAT16 lub FAT32. Obsługa pamięci zewnętrznej umożliwia łatwe skopiowanie danych z urządzenia,

Dokładność pomiaru weryfikowana przez niezależne laboratorium ETL:

  • IIIe poziom dokładności pomiaru dla modelu LanTEK III-500,

E rgonomiczna obudowa urządzenia - gruba gumowa osłona zapewnia komfort pracy i bezpieczeństwo użytkownika,

Cyfrowy zestaw słuchawkowy umożliwia komunikację po mierzonym kablu miedzianym lub światłowodowym

  • (Funkcja dostępna jest po podłączeniu do testera LanTEK III światłowodowych adapterów pomiarowym FiberTEK III),

Szybki port komunikacyjny USB A i B do pobierania danych z miernika, aktualizacji oprogramowania i komunikacji z komputerem PC,

Możliwość przesyłu wyników testów na urządzenia mobilne (w zestawie USB Wi-Fi Adapter) bezpośrednio z placu budowy za pomocą darmowej aplikacji IDEAL AnyWARE,

Jednostka Główna testera wyposażona w kolorowy podświetlany, panoramiczny ekran LCD LED

Jednostka Zdalna testera wyposażona w monochromatyczny, dwuliniowy, alfanumeryczny, podświetlany ekran LCD prezentujący komunikaty o aktualnym stanie pracy urządzenia,

Klawisz Autotest w Jednostce Głównej i Jednostce Zdalnej umożliwia rozpoczęcie pomiaru z dowolnego końca mierzonej linii,

Klawiatura alfanumeryczna w Jednostce Głównej miernika,

Stopniowane podświetlenie ekranu Jednostki Głównej i Jednostki Zdalnej testera,

Ogromna liczba zaprogramowanych w testerze typów kabli oraz możliwość zdefiniowana własnych,

Nowe bezpłatne oprogramowanie IDEAL DataCENTER (w skrócie IDC) do zarządzania testami na komputerze PC,

Bezkonkurencyjne ceny akcesoriów, adapterów i baterii,

12 miesięcy czytelnej gwarancji na każdy model,

Możliwość przedłużenia gwarancji o 1, 2 lub 3 lata w programie rozszerzonej gwarancji Careplan IDEAL Networks,

 

Dostępne modele miernika LanTEK III-500

 

Nr katalogowy

Opis

R161003

 

LanTEK III-500- tester okablowania kategorii 5/5E/6/6 A
(1 x Jednostka główna LanTEK III-500 MHz, 1 x Jednostka zdalna LanTEK III-500 MHz, (z adapterami Permanent Link) , 2 x Bateria Li-Ion, 2 x Zasilacz sieciowy, 1 x Kabel USB, 2 x Słuchawki z mikrofonem, 1 x Program IDEAL DataCENTER, 2 x Uchwyt paskowy, 1 x Torba ochronna na miernik, 1 x Instrukcja obsługi, USB Wi-Fi adapter)

TRADE161003

(Oferowany tutaj)

 TRADE-IN program - zamień dowolny certyfikator okablowania Kat.5E (lub wyższy) na LanTEK III 500MHz  

 

Wyposażenie

 

 Wyposażenie

 

LanTEK III - 500

 

 1×Jednostka Główna

 +

 1×Jednostka Zdalna

 +

 2xAdapter pomiarowy Permanent Link kat.6 A *

 + 

 1xUSB Wi-Fi adapter

 +

 2×Bateria Li-Ion

 +

 2×Zasilacz sieciowy

 +

 1×Kabel USB

 +

 2×Słuchawki z mikrofonem

 +

 1×Program IDEAL DataCENTER

 +

 2×Uchwyt paskowy

 +

 1×Torba ochronna na miernik

 +

 1×Instrukcja obsługi w języku polskim

 +

 

  *Dostępna również wersja bez adapterów

 

Akcesoria do testera LanTEK III

 

Nr katalogowy

Opis

R161051

Adapter Permanent Link LTIII kat.6A RJ45 (pojedynczy)

R161052

Adapter Channel LTIII kat.6/5E RJ45 (pojedynczy)

R161053

Adapter Channel LTIII kat.6A RJ45 (pojedynczy)

R161057

Adapter COAX LTIII (pojedynczy)

R161063

Kabel pomiarowy COAX LTIII (pojedynczy)

R161050

Złącza wymienne LTIII do adapterów Permanent Link kat.6A (komplet)

R160050

Zestaw pomiarowy LTIII (Industrial Ethernet)

  Adaptery światłowodowe do testera LanTEK III

Nr katalogowy

Opis

R164005

Adaptery światłowodowe FiberTEK III-MM 850/1350 LED
(2 x FiberTEK III MM 850/1300nm LED, 2 x Adaptery SC/FC/ST, 6 x Patchcordy SC-SC 50µm zgodne z ISO/IEC 14763-3, 1 x Instrukcja obsługi, 1 x Walizka ochronna) - kompatybilne z LanTEK II

R164006

Adaptery światłowodowe FiberTEK III-SM 1310/1550 Laser
(2 x FiberTEK III SM 1310/1550nm Laser, 2 x Adaptery SC/FC/ST, 6 x Patchcordy SC-SC 9 µm zgodne  z ISO/IEC 14763-3, 1 x Instrukcja obsługi, 1 x Walizka ochronna) - kompatybilne z LanTEK II

R164007

Adaptery światłowodowe FiberTEK III-MM LED & SM Laser
(2 x FiberTEK III MM 850/1300nm LED, 2 x FiberTEK III SM 1310/1550nm Laser, 4 x Adaptery SC/FC/ST, 6 x Patchcordy SC-SC 50µm, 6 x Patchcordy SC-SC 9 µm zgodne  z ISO/IEC 14763-3, 1 x Instrukcja obsługi, 1 x Walizka ochronna) - kompatybilne z LanTEK II

 

Rozszerzona gwarancja dla LanTEK III

Nr katalogowy

Opis

LANTEK-1Y

1 rok dla mierników LanTEK III

LANTEK-2Y

2 lata dla mierników LanTEK III

LANTEK-3Y

3 lata dla mierników LanTEK III

 

Każda rozszerzona gwarancja obejmuje:

 

  • Naprawy na warunkach gwarancyjnych
  • Zmiany sprzętowe i programowe
  • Jedną darmową kalibrację na rok
  • Wypożyczenie miernika w przypadku naprawy gwarancyjnej (z wyjątkiem kalibracji)
  • Darmową wysyłkę testera
  • Informacje na temat nowości
  • Darmową pomoc techniczną na terenie Europy
  • Certyfikat LAN Careplan
  • Careplan jest niedostępny dla mierników starszych niż 5 lat

  Akcesoria do FiberTEK III

Nr katalogowy

Opis

R164060

Zestaw nakładek do adapterów - SC-FC i ST

R164050

Kabel pomiarowy SC-SC Encircled Flux 50/125µm

R164051

Kabel pomiarowy SC-LC Encircled Flux 50/125µm

 

Prezentacja LanTEK III

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23%
  • Symbol
    TRADE161003
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla LanTEK III 500 miernik certyfikacyjny kat. 6A/6/5E w programie TRADE-IN (TRADE161003)
star star star star star