Nowy koszyk 0

Nowy weryfikator kabli PoE Pro połączony z Chmurą

Nowy weryfikator kabli PoE Pro połączony z Chmurą

Po co mi nowy PoE Pro z Chmurą?

To zależy od tego, jak ważna jest dla Ciebie szybkość, dokładność i raportowanie.

Nowy PoE Pro eliminuje zgadywanie i dokumentuje prawidłowe działanie podczas instalacji i konserwacji kabli oraz pomaga rozwiązywać problemy z okablowaniem sieciowym. Wyniki testów przechowywane są w czasie rzeczywistym w bezpłatnej aplikacji mobilnej AnyWARE i są bezproblemowo przesyłane do chmury AnyWARE, gdzie generowane są profesjonalne raporty PDF.

Wcześniej technicy musieli analizować wszystkie standardy, moc wyjściową urządzeń i długość kabli, aby mieć pewność, że wszystko działać będzie prawidłowo.

PoE Pro identyfikuje klasę źródła PoE i moc dostępną dla urządzenia PoE, niezależnie od długości kabla, jego jakości i innych czynników.

Zapewnia jednoznaczny wynik pass/fail, zgodny ze standardami IEEE 802.3af/at/bt.

PoE Pro identyfikuje prędkość przełącznika sieciowego 100M/1G/2,5G/5G/10G, aby przetestować jego konfigurację i zapewnić żądaną prędkość sieci w innych lokalizacjach urządzeń.

Technologia TDR umożliwia szybkie i dokładne zlokalizowanie zwarć i przerw w dowolnym miejscu kabla.

Testowanie i generowanie raportów w zaledwie 3 prostych krokach.

Zalety chmury AnyWARE:

  • Wysyłaj klientom wyniki po zakończeniu pracy aby udowodnić poprawność jej wykonania
  • Bezpłatne, nieograniczone miejsce na dane
  • Brak konieczności inwestowania w sprzęt IT
  • Oszczędzaj czas dysponując zawsze najnowszym oprogramowaniem
  • Nie trać danych dzięki ciągłym kopiom zapasowym
  • Oszczędzaj czas dzięki efektywnemu zarządzaniu projektami zespołów w wielu lokalizacjach
  • Popraw obsługę klienta dzięki profesjonalnym raportom, które zawsze zgodne są z najnowszymi standardami

AnyWARE Clodu hostowana jest na platformie Microsoft Azure, używana przez 95% firm z listy Fortune 500

Czy masz wystarczająco dużo mocy w danej lokalizacji urządzenia?

PoE Pro wyświetla maksymalną moc dostępną w lokalizacji urządzenia, w tym maksymalną moc w watach, klasę (0-8), napięcie, typ (af/at/bt) i 2/4 pary operacji. Niektóre przełączniki i iniektory mogą zapewniać moc przekraczającą specyfikację klasy IEEE. PoE Pro może przetestować tę zdolność dzięki rozszerzonemu testowi mocy. Wystarczy nacisnąć przycisk sieci i przytrzymać przez 3 sekundy, a PoE Pro zwiększy zapotrzebowanie na moc do maksymalnie 90 W.

Jakiego typu sprzęt zasilający jest używany?

Zyskujemy krótszy czas rozwiązywania problemów dzięki identyfikacji typu używanego sprzętu PoE. Przełączniki końcowe PoE znajdują się w pomieszczeniu ze sprzętem, a iniektory środkowe mogą znajdować się w dowolnym miejscu na kablu. Osiąga się to poprzez wyświetlanie, które skręcone pary mają zasilanie. Zasilenie par 1/2, 3/6 oznacza przełącznik PoE, a zasilanie par 4/5, 8/8 oznacza iniektor środkowy.

Czy przełącznik PoE zapewnia wystarczającą ilość energii?

Przetestuj i sprawdź przełączniki oraz iniektory PoE, podłączając się bezpośrednio do nich i wyświetlając maksymalną moc, typ (af/at/bbt). Klasę (0-8) i napięcie.

Dokładne wykrywanie błędów, które oszczędza czas i pieniądze

PoE Pro wykorzystuje reflektometr TDR (Time Domain Reflectometry) do dokładnego pomiaru długości kabla i dostarczenia informacji o odległości do usterki. Dzięki szczegółom dotyczącym błędów takich, jak przerwy, zwarcia, rozdzielenie par, Poe Pro natychmiast identyfikuje błędy okablowania.

Nie ma potrzeby stosowania oddzielnych testerów

Zintegrowane złącza RJ11/RJ12 (do transmisji głosu), RJ45 (do transmisji danych) i złącza typu F (wideo), umożliwiają szybsze testowanie większości typów kabli niskiego napięcia, eliminując konieczność stosowania oddzielnych testerów.

Szybsze określenie prędkości sieci

Rozwiązywanie problemów z aktywnymi sieciami Ethernet jest również łatwiejsze dzięki wbudowanemu wykrywaniu sieci, które wyświetla stan szybkości (10/100/1G/2,5G/5G/10G) i duplexu (pół/pełny) portu sieciowego.

Ochrona przeciwnapięciowa testera

PoE Pro wykryje wysokie napięcia i zapewni wizualne i dźwiękowe ostrzeżenie, aby zapobiec uszkodzeniu testera.

Śledzenie kabli w celu zaoszczędzenia czasu

Wbudowany generator sygnału analogowo-cyfrowego z wieloma tonami może być używany z większością analogowych i cyfrowych sond do śledzenia kabli, co jest niezbędne do znalezienia wadliwego lub źle oznaczonego okablowania.

Identyfikacja portu

Funkcja Port blink określa port przełącznika, do którego kabel jest podłączony.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Osoby do kontaktu: 

Bartłomiej Perwejnis
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 077
e-mail:b.perwejnis@e-vemco.pl
Przemysław Iskra    
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 069   
e-mail: p.iskra@e-vemco.pl


Zapraszamy do poznania urządzeń z oferty promocyjnej w naszym sklepie internetowym e-vemco.pl

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.