Nowy koszyk 0

Opcje aktualizacji miernika LanTEK IV - nowy Firmware już dostępny

Opcje aktualizacji miernika LanTEK IV - nowy Firmware już dostępny

Zapoznaj się z opcjami aktualizacji swojego certyfikatora okablowania LanTEK IV do LanTEK IV-S. Nowy, rewolucyjny system operacyjny firmware 3.0.4 już dostępny.

Co zyskujesz aktualizując swój LanTEK IV?

  • Dwukrotnie większą moc procesora - dwurdzeniowy zamiast jednordzeniowego
  • Dwa razy więcej pamięci RAM - szybsze UX (opinie użytkowników)
  • 42% szybszy interfejs użytkownika
  • 16% szybsze testowanie 100 połączeń
  • Podwójną pojemność pamięci testowej - przechowuje 5000 testów (wcześniej 2500)
  • Nowe oprogramowanie/ system operacyjny 3.0 - najszybsze, jak dotąd (opinie użytkowników)
  • Najszybszy na świecie system zarządzania testami w chmurze - oprogramowanie AnyWARE Cloud (wgrywanie testów/ generowanie raportów).

Opcje aktualizacji - nasi Klienci mogą zawsze na nas polegać

Zaktualizuj swój LanTEK IV do najskuteczniejszego i najszybszego certyfikatora, jaki kiedykolwiek stworzyła firma TREND Networks, wybierając jedną z poniższych opcji:

Opcja 1 - Oprogramowanie i sprzęt

Dotychczasowi Klienci korzystający z Planu Opieki (Sapphire Care Plan) mogą bezpłatnie zaktualizować swoje urządzenie do LanTEK IV-S. W serwisie producenta miernik zostanie zaktualizowany do wersji Firmware 3.0.4 oraz zostaną wymienione 3 moduły: Procesor, Pamięć masowa oraz Pamięć RAM.

Opcja 2 - Oprogramowanie i sprzęt

Klienci niekorzystający z Planu Opieki (Sapphire Care Plan) mogą dokonać aktualizacji do LanTEK IV-S w cenie netto 670 EUR. W serwisie producenta miernik zostanie zaktualizowany do wersji Firmware 3.0.4 oraz zostaną wymienione 3 moduły: Procesor, Pamięć masowa oraz Pamięć RAM.

Opcja 3 - Tylko oprogramowanie

Wszyscy dotychczasowi Klienci posiadający LanTEK IV mogą bezpłatnie zaktualizować oprogramowanie do nowego systemu operacyjnego 3.0.4

Jeżeli nie jesteś objęty Planem Opieki (Sapphire Care Plan), nie martw się - możesz wykupić 1-, 2- lub 3-letni pakiet i otrzymać bezpłatną aktualizację swojego miernika, jak w Opcji 1.

Usługi aktualizacyjne dostępne będą od sierpnia 2022, liczba aktualizacji jest ograniczona.

Zarezerwuj swoją aktualizację sprzętową. Napisz do nas sklep@vemco.pl

Nowe oprogramowanie dostępne jest w zakładce https://e-vemco.pl/software_do_pobrania,43

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.