Nowy koszyk 0

Przełącznica swiatłowodowa - GigaLine OM3 12xLCDX 1U, pigtail 24xLCS OM3 (LKD9D31A1860000)

Kod producenta: LKD9D31A1860000
Dostępność: Powyżej 14 dni
1 585,00
brutto
1 288,62
netto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
Ilosć musi być nie większa niż 999999
SZT
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę

  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Do pobrania
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Przełącznica swiatłowodowa - GigaLine OM3 12xLCDX 1U, pigtail 24xLCS OM3 firmy KERPEN Datacom

 

Przełącznica światłowodowa 19 cali 1U 12xLC Duplex GigaLine z szufladą, 12 portów SC Duplex, panel obsadzony, 1U, 19 cali, pigtaile, kaseta spawów i dławnica wpustu kabla w wyposażeniu, kolor szary RAL 7035.

 

Opis produktu

 

  • 12 portów LC Duplex,
  • Standard 19 cali o wysokości 1U,
  • Panel światłowodowy wyposażony kompletny,
  • Liczba pigtaili - 24, wielomodowe MM G50/125 OM3 10GbE,
  • Tacki spawów 1-2 szt. (w zależności od ilości portów),
  • Pokrywa zabezpieczająca tacki spawów,
  • Przepust kablowy M20,
  • Numerowane porty 1-12/ 1 -24,
  • Montaż metodą spawu termicznego

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23,00%
  • Kod EAN
    4066449188996
  • Kod producenta
    LKD9D31A1860000
  • Symbol
    LKD9D31A1860000
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.
star star star star star