Nowy koszyk 0 PLN

Nowy tester PoE PRO

Nowy tester PoE PRO

Nowy tester PoE PRO dedykowany jest do instalacji, konserwacji i rozwiązywania problemów w sieciach, w których występuje zasilanie PoE. Identyfikuje klasę źródła PoE oraz moc dostępną dla urządzenia PoE, niezależnie od długości kabla i innych czynników. Wspiera PoE aż do 90W (PoE++), testuje wszystkie klasy PoE (0-8) i Typy (af/at/bt). Tester eliminuje wszelkie wątpliwości podczas instalacji, utrzymania oraz lokalizacji błędów urządzeń PoE oraz połączeń kablowych.

Tester PoE PRO

 

Tester PoE PRO
 

Prezentacja testera PoE PRO

Tester PoE PRO

Promocja obowiązuje obowiązuje do 31 grudnia 2021. Podane ceny są cenami netto.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Osoby do kontaktu: 

Tomasz Marciniak
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 069
e-mail:t.marciniak@vemco.pl
Beata Kawolska     
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 039   
e-mail: b.kawolska@vemco.pl


Zapraszamy do poznania szczegółowych informacji dot. testera PoE PRO w naszym sklepie internetowym e-vemco.pl

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.