Nowy koszyk 0 PLN

FiberMASTER tester tłumienia (33-928)
Kod producenta: 33-928

Dostępność: W ciągu 48 godzin
3 816,87 PLN
brutto
3 103,15 PLN
netto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
SZT
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę

  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Do pobrania
  • Opinie
  • Towary powiązane
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Tester tłumienia FiberMASTER firmy TREND Networks (33-928)

Tester tłumienia FiberMASTER to zestaw składający się z uniwersalnego miernika mocy optycznej FiberMASTER 33-927 i źródła światła FibeMASTER 33-926. Miernik mocy optycznej oferuje pomiar sygnału na długości fali 850/1300/1310/1490/1550nm w miliwatach (mW) i decybelach (dBm). Źródło światła będące na wyposażeniu pozwala na generowanie sygnał w oknie 850nm. Szybki pomiar tłumienia (dB) umożliwia funkcja automatycznej kalibracji, która pozwala na zapis w pamięci miernika referencyjnej wartości mocy dowolnego źródła światła.

Dostępne modele testerów tłumienia FiberMASTER - Funkcje

 Funkcje

FiberMASTER Quad

FiberMASTER
(Oferowany tutaj)

 Pomiar kabli multimodowych

 +

 +

 Pomiar w oknie 850nm

 +

 +

 Pomiar w oknie 1300nm

 +

Opcja

 Pomiar kabli jednomodowych

 +

Opcja

 Pomiar w oknie 1310nm

 +

Opcja

 Pomiar w oknie 1490nm

Opcja

Opcja

 Pomiar w oknie 1550nm

 +

Opcja

 Pomiar mocy optycznej w mW

 +

 +

 Pomiar mocy optycznej w dBm

 +

 +

 Pomiar tłumienia w dB

 +

 +

 Liczba gniazd pomiarowych w mierniku mocy

 +

 +

 Uniwersalny adapter pomiarowy w mierniku mocy

 +

 +

 Liczba gniazd w źródle światła

 +

 +

 Wymienne adaptery w źródle światła

 +

 +

 Funkcja Kalibracji

 +

 +

 Torba ochronna

 +

 +

 Unikalne cechy testerów tłumienia FiberMASTER

  • Miernik mocy 33-927 umożliwiający pomiar w pięciu oknach transmisyjnych dla kabli wielomodowych i jednomodowych
  • Możliwość pracy z różnymi źródłami światła wielu producentów
  • Możliwość pracy z urządzeniami aktywnymi takimi jak switche, routery, konwertery światłowodowe
  • Jeden miernik mocy w zestawie z źródłami światła do wyboru

Quad 33-929 o długości fali 850/1300/1310/1550nm

Ekonomicza 33-926 o długości fali 850nm

  • Funkcja kalibracji testera

Pamięć wewnętrzna miernika mocy umożliwia zapis referencyjnej wartości poziomu mocy sygnału optycznego umożliwiając szybki pomiar tłumienia

oraz eliminując potrzebęręcznego kalkulowania wyników pomiaru

  • Miernik mocy optycznej wyposażony w uniwersalny adapter FC dla ferrul 2.5mm
  • Źródło światła umożliwia pracę na najczęściej stosowanych złączach optycznych ST, SC i FC
  • Możliwość pracy w technologii FTTx (Fiber-to-the x)

Pomiar mocy optycznej w oknie 1490nm, używanym w jednomodowych kablach światłowodowych systemów szerokopasmowych aplikacji Fiber To The Home

  • Zaprojektowany do pracy w terenie
  • Unikalny system przechowywania źródła światła oraz proste trzy klawisze operacyjne czynią urządzenie wyjątkowo poręcznym w trudnych warunkach pracy

 

Nr katalogowy

Opis

33-928

Tester tłumienia FiberMASTER
(1× 33-927 Miernik mocy optycznej z uniwersalnym adapterem FC 2.5 mm, 1 × 33-926 Źródło światła optycznego 850nm z adapterem ST, SC i FC, 2 × Kabel światłowodowy FC-SC 62.5 um, 1 × Złączka kalibracyjna SC, 1 × Torba ochronna, 1 × Instrukcja obsługi)

 

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23%
  • Symbol
    33-928
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla FiberMASTER tester tłumienia (33-928)
star star star star star