Nowy koszyk 0

Wymień stary DTX na nowy LanTEK IV i zaoszczędź!

Wymień stary DTX na nowy LanTEK IV i zaoszczędź!

Jesteś sfrustrowany, że Twój miernik do certyfikacji nie jest już wspierany? Wymień swój certyfikator okablowania DTX na LanTEK IV 3000 lub LanTEK IV 500 MHz i zaoszczędź 2500 EUR, oddając więcej certyfikatorów oszczędzisz do 3500 EUR. Zapoznaj się ze wszystkimi programami TRADE-IN producenta IDEAL Networks - wymiany mierników starych na nowe LanTEK III i LanTEK IV.

 

Powyższa promocja nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi. Certyfikator DTX należy zwrócić do IDEAL Networks, podając numer seryjny w momencie zakupu oraz kod promocyjny nowego LanTEKa IV. Promocja dotyczy wszystkich modeli DTX.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Osoby do kontaktu: 

Tomasz Marciniak
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 069
e-mail:t.marciniak@vemco.pl
Beata Kawolska     
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 039   
e-mail: b.kawolska@vemco.pl

Zapraszamy do poznania pełnej oferty mierników LanTEK firmy IDEAL Networks w naszym sklepie internetowym e-vemco.pl.

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.