Nowy koszyk 0 PLN

Zestaw światłowodowy 1000BASE-SX (MGKSX1)
Kod producenta: MGKSX1

Dostępność: Od ręki
891,45 PLN
brutto
724,76 PLN
netto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
SZT
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę

  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Zestaw światłowodowy 1000BASE-SX firmy TREND Networks (MGKSX1)

 

Zestaw światłowodowy 1000BASE-SX. Zawiera moduł światłowodowy 850 nm SFP SX, kable światłowodowe wielomodowe LC-LC i LC-SC Duplex oraz adapter SC-SC Duplex

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23%
  • Symbol
    MGKSX1
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Dodaj pierwszą opinię dla Zestaw światłowodowy 1000BASE-SX (MGKSX1)
star star star star star