Nowy koszyk 0

Zestaw światłowodowy 1000BASE-ZX (MGKZX3)

Kod producenta: MGKZX3
Dostępność: 3 – 5 dni
3 110,50
brutto
2 528,86
netto
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 1 - 999999
Ilosć musi być nie większa niż 999999
SZT
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę

  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Zestaw światłowodowy 1000BASE-ZX firmy TREND Networks (MGKZX3)

 

Zestaw światłowodowy 1000BASE-ZX. Zawiera moduł światłowodowy 1550 nm SFP ZX, kable światłowodowe jednomodowe LC-LC i LC-SC Duplex oraz adapter SC-SC Duplex

 

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23,00%
  • Kod EAN
    783250734788
  • Kod producenta
    MGKZX3
  • Symbol
    MGKZX3
  • Wysokość
    0 cm
  • Długość
    0 cm
  • Szerokość
    0 cm

Opinie

Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.
star star star star star