Nowy koszyk 0 PLN

Nowy LanTEK IV-S - Przyszłość Certyfikacji Okablowania Strukturalnego

LanTEK IV-S - Najskuteczniejszy i najszybszy certyfikator, jaki kiedykolwiek stworzyła firma TREND Networks

LanTEK IV-S 3000 i LanTEK IV-S 500 to mierniki certyfikacyjne okablowania strukturalnego kategorii 8/7A/7/6A(10GbEthernet)/6/5E/5/3 oraz klasy ISO II/I/FA/F/EA/E/D/C, umożliwiające pomiary i certyfikację w paśmie od 1 do 3000 MHz, obsługujące gniazda RJ45, TERA, EC7, GG45. Miernik LanTEK IV-S 3000 spełnia wymagania poziomu dokładności pomiaru Level VI/2G.

Co oferuje LanTEK IV-S w stosunku do poprzedniego modelu LanTEK IV?

  • Dwukrotnie większa moc procesora - dwurdzeniowy zamiast jednordzeniowego
  • Dwa razy więcej pamięci RAM - szybsze UX (opinie użytkowników)
  • 42% szybszy interfejs użytkownika
  • 16% szybsze testowanie 100 połączeń
  • Podwójna pojemność pamięci testowej - przechowuje 5000 testów (wcześniej 2500)
  • Nowe oprogramowanie/ system operacyjny 3.0 - najszybsze, jak dotąd (opinie użytkowników)
  • Najszybszy na świecie system zarządzania testami w chmurze - oprogramowanie AnyWARE Cloud (wgrywanie testów/ generowanie raportów).

Opcje aktualizacji - nasi Klienci mogą zawsze na nas polegać

Zaktualizuj swój LanTEK IV do najskuteczniejszego i najszybszego certyfikatora, jaki kiedykolwiek stworzyła firma TREND Networks, wybierając jedną z poniższych opcji:

Opcja 1 - Oprogramowanie i sprzęt

Nowi i dotychczasowi Klienci korzystający z Planu Opieki (Sapphire Care Plan) mogą bezpłatnie zaktualizować swoje urządzenie do LanTEK IV-S.

Opcja 2 - Oprogramowanie i sprzęt

Klienci niekorzystający z Planu Opieki (Sapphire Care Plan) mogą dokonać aktualizacji do LanTEK IV-S w cenie netto 670 EUR (aktualizacje dostępne od sierpnia 2022, liczba aktualizacji ograniczona).

Opcja 3 - Tylko oprogramowanie

Wszyscy dotychczasowi Klienci posiadający LanTEK IV mogą bezpłatnie zaktualizować oprogramowanie do nowego systemu operacyjnego 3.0.

Jeżeli nie jesteś objęty Planem Opieki (Sapphire Care Plan), nie martw się - możesz wykupić 1-, 2- lub 3-letni pakiet i otrzymać bezpłatną aktualizację swojego miernika, jak w Opcji 1.

Nowe oprogramowanie dostępne jest w zakładce https://e-vemco.pl/software_do_pobrania,43

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.