Nowy koszyk 0

Teraz nagrody przy zakupie wybranych mierników i testerów sieci LAN

Teraz nagrody przy zakupie wybranych mierników i testerów sieci LAN

Teraz NAGRODY od TREND Networks

Kup certyfikator okablowania LanTEK IV-S (dowolny model) i otrzymaj przydatne, darmowe prezenty: VDV II Pro, Lokalizator kabli (Tone&Probe), Adapter MPTL Cat.6, Adapter MPTL Cat.6A oraz parę wymiennych wtyków do adapterów Permanent Link

Kup zestaw FiberTEK IV MM & SM i otrzymaj przydatne darmowe prezenty: Wizualny lokalizator uszkodzeń (VFF5), Hybrydowy Adapter FC/LC oraz 2 adaptery LC Rx dla MM i SM

Kup tester przepustowości SignalTEK 10G Pro i odbierz przydatne darmowe prezenty: VDV II Pro oraz Lokalizator kabli (Tone&Probe)

Kup tester transmisji danych SignalTEK NT i odbierz darmowy VDV II Plus

Promocja obowiązuje od 1 października 2022 do 31 stycznia 2023 roku. Prezenty mogą być odbierane tylko przez użytkowników końcowych. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami, takimi, jak programy wymiany Trde-In lub podobne. 

Jak otrzymać nagrodę?

Dokonaj zakupu dowolnego objętego promocją urządzenia w firmie VEMCO, zarejestruj zakup na europejskiej stronie producenta pod adresem promo.trend-networks.com, wypełnij krótką ankietę i czekaj na przesyłkę.

Do rejestracji zakupu urządzenia wymagane jest przedstawienie kopii faktury wystawionej przez firmę VEMCO.

Jakie modele premiowane są nagrodami?

Regulamin i warunki promocji dostępne są na stronie promo.trend-networks.com

Promocja obowiązuje od 01 października 2022 do 31 stycznia 2023. Podane ceny są cenami netto.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Osoby do kontaktu: 

Bartłomiej Perwejnis
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 077
e-mail:b.perwejnis@e-vemco.pl
Beata Kawolska     
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 039   
e-mail: b.kawolska@e-vemco.pl


Zapraszamy do poznania urządzeń z oferty promocyjnej w naszym sklepie internetowym e-vemco.pl

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.