Nowy koszyk 0 PLN

Nowe reflektometry optyczne OTDR i testery FiberMASTER

9 dobrych powodów aby wybrać reflektometry optyczne i testery światłowodowe FiberMASTER firmy TREND Networks (dawniej IDEAL Networks)

Niedawno wprowadziliśmy do oferty nową serię reflektometrów optycznych OTDR, które pomogą Ci mierzyć, rozwiązywać problemy i certyfikować kable światłowodowe. Urządzenia są doskonałej jakości, charakteryzują się kompaktowym rozmiarem, intuicyjnym interfejsem użytkownika i wiodącym w branży zakresem dynamiki. Przedstawiamy 9 punktów, które zaświadczą, że nowe zestawy Reflektometrów Optycznych OTDR, Mierników Mocy i Źródeł Światła są naprawdę wyjątkowe.

Wiodący w branży zakres dynamiki - pomiary nawet do 100 km

Reflektometry optyczne FiberMASTER: OTDR Quad oraz PON charakteryzują się imponującą dynamiką, mogą testować bardzo długie włókna światłowodowe, o długości nawet do 100 km!

Oszczędzaj pieniądze

Pozwalają na oszczędność ponad 50% w porównaniu z innymi markami premium. TREND Networks - marka światowego eksperta urządzeń testujących to: wydajność produkcji, ogromne doświadczenie techniczne, nacisk na kontrolę jakości. Producent może utrzymać koszt urządzeń pomiarowych FiberMASTER na niskim poziomie.

Solidna konstrukcja - odporny na uszkodzenia

Aby uniknąć niedogodności jakimi są naprawy, reflektometry optyczne i testery FiberMASTER zostały wyposażone w grubą gumowaną obudowę, która jest odporna na trudne warunki środowiskowe. Obudowa posiada również chropowatą strukturę dzięki, której Technik może pewnie trzymać przyrząd. Pomagamy chronić inwestycję i ograniczać kosztowne przestoje.

Zacznij testować szybciej

Włącz i pracuj - po wciśnięciu przycisku włączenia urządzenia FiberMASTER natychmiast gotowe są do pracy, bez czasu potrzebnego na rozruch i bez zbędnych opóźnień. Po prostu włącz urządzenie i rozpocznij testowanie, aby uzyskać maksymalną wydajność.

Intuicyjny, prosty w obsłudze

Reflektometry i testery FiberMASTER są intuicyjne w obsłudze. Interfejs użytkownika z dotykowym ekranem prowadzi Cię poprzez proces konfiguracji i testowania urządzenia tak, aby ograniczyć potencjalne błędy. Co więcej, oszczędzamy czas potrzebny na szkolenie techników terenowych pozwalając im na szybkie uruchomienie sprzętu.

Solidna walizka transportowa

Większość testerów premium dostarczana jest w półsztywnej lub miękkiej walizce transportowej. Producent Trend Networks, rozumiejąc potrzebę zabezpieczenia produktów FiberMASTER, dostarcza w zestawie wysokiej jakości twardą walizkę transportową. Dlatego kupując urządzenia optyczne FiberMASTER możesz je utrzymać w idealnym stanie jak najdłużej.

Dokładność zweryfikowana przez laboratorium testowe GHMT

Dokładność odległości zweryfikowana została przez niemieckie laboratorium badawcze GHMT AG zgodnie ze specyfikacją Telcordia GR-196.

Centrum badawczo-rozwojowe w Oriskany w stanie Nowy Jork

Firma TREND Networks ma ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu testerów światłowodowych i OTDR-ów w centrum badawczo-rozwojowym R&D w Oriskany w stanie Nowy Jork. Rosnące zapotrzebowanie na kable światłowodowe i sprzęt testowy sprawia, że firma wychodzi naprzeciw wysokim oczekiwaniom klientów.

Made in USA

Reflektometry optyczne i testery światłowodowe FiberMASTER projektowane, konstruowane i produkowane są w USA z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Producent dostarcza najbardziej zaawansowany, kompaktowy optyczny sprzęt testujący.

Wybierz swój nowy tester FiberMASTER

Nowa oferta obejmuje cztery opcje reflektometrów optycznych OTDR: Multimode (MM), Singlemode (SM), Quad (MM+SM), reflektometr optyczny OTDR PON (Passive Optical Network). Dodatkowo oferujemy mierniki mocy, źródła światła, sondę inspekcyjną video (z opcjami różnych głowic) i wizualny lokalizator uszkodzeń VFF5. Wszystkie urządzenia są dostępne do kupienia już teraz. Jeśli masz pytania dotyczące nowego asortymentu i tego, jak możemy Ci pomóc, skontaktuj się z naszym zespołem.

---
Bądź na bieżąco!

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Firma Vemco nie wysyła informacji handlowych i promocyjnych częściej niż dwa razy w miesiącu. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco nie jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie e-vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia szybkie zakupy w sklepie, śledzenie ich statusu czy przeglądanie historii zamówień. Posiadanie konta w e-vemco to również możliwość otrzymania specjalnych rabatów, udział w programach promocyjnych i innych wydarzeniach organizowanych przez sprzedawcę.

Załóż konto w naszym sklepie.